Jul 23 ,2017

איך לבחור מתנה לגבר

אין אחד שלא אוהב לקבל מתנות, אבל אף אחד לא אוהב לקבל "סתם" מתנה, אלא אנחנו רוצים שלמתנה שלנו יהיה ערך מוסף. מהו הערך המוסף שאנחנו מחפשים במתנה? תלוי במקבל המתנה וגם ביחס שבינו לבין מי שמעניק את המתנה

ניתן לבצע הכללה גסה ולומר שערך מוסף של מתנה עבור נשים הוא העניין הרגשי והמשמעות שהיא מסמלת, בעוד שאצל גברים הערך המוסף מתייחס יותר לשימושיות של המתנה. כמובן שמדובר בהכללה גסה ולא צריך להסיק מהדברים שגברים אינם טיפוסים רגשיים ונשים אינן מעשיות. אבל כאשר בוחנים תגובות של נשים וגברים למתנות, ניתן לראות הבחנה לאופן ההתייחסות. רוב הנשים יציינו ממי קיבלו את המתנה ואת הקשר הרגשי בינו לבין המתנה, בעוד גברים יתייחסו יותר לתכונות של המתנה עצמה ופחות לקשר בינם לבין נותן המתנה.

גאדג'טים - יופי של מתנות לגבר

גאדג'טים חדשים | גאדג'טים למחשב | גאדג'טים לסמארטפון | גאדג'טים לטיולים | גאדג'טים  | גאדג'טים למשרד גאדג'טים לרכב | גאדג'טים לספורטאים

הרצון של גברים במתנה שימושית, אינו מקל כלל על  בחירת מתנות לגבר, פעמים רבות מה שנדמה לנו כשימושי ויעיל יכול להתפס בצד השני כחסר ערך, מיושן, או מסורבל. גברים ,כידוע, נוטים להביע את דעתם באופן חופשי ואין דבר יותר מאכזב לגלות שהמתנה שהשקענו בה מחשבה ומאמץ מוצאת את מקומה הלא מכובד באיזו מגרה צדדית, או חלילה בפח.

כפי שהזכרנו קודם, קשה, ולמעשה כמעט בלתי ניתן, לקטלג את כל הגברים לתוך קטגוריות מוגדרות מראש. אבל, ברור שרוב הגברים נמשכים באופן טבעי לטכנולוגיה ולכן, אם בכל זאת נכליל וכאמור בלי לפגוע באיש, נוכל לומר שאם לנשים קל לשווק אופנה, הרי שלגברים רצוי לשווק טכנולוגיה. לכן מי שמעוניין לקבל כיוון לגבי מתנה לגבר, גאדגטים יהיו מקום טוב להתחיל בו את החיפוש.

מתנות לגבר - חידושים והמצאות

על פי רוב גאדגטים הם מוצרים חדשניים ומקוריים, אבל הרבה פעמים ניתן למצוא שילוב של מוצר ותיק שהיה לפני כן חסר ברק ובעזרת גאדגט חדשני, עבר מהפך והפך למוצר מגניב ומקורי. קחו למשל דוגמה פשוטה של מחזיק מפתחות רגיל לכאורה, הוסיפו לו תאורה חזקה שמציגה את השעה העדכנית על הקיר וקבלו גאדג'ט מקורי שימנע תרוצים מגברים מאחרים.

מכירים גבר שאוהב לצפות בטלוויזיה, או אוהב משחקי מחשב? למה לא לפנק אותו עם מתנה שתוסיף לחוויית הצפייה? במיוחד בשביל זה קיים שפע של כורסאות ישיבה המכילות גאדגטים מגוונים החל מרמקולים מובנים, משענות עם מסג' ועוד גימיקים רבים. אם כבר הזכרנו מסג', לא חייבים ללכת דווקא על כורסה ואפשר להעניק מתנה מקורית ומפנקת כמו נעלי בית עם חימום USB.

אלכוהול הוא גם תחביב שגברים רבים אוהבים. אם אתם אוהבים לשתות, אבל פחות אוהבים את הבלגאן של היציאה, אפשר לבחור מתנות מקוריות הקשורות לתחום האלכוהול כמו תחנת אלכוהול ביתית ואפילו מבשלת בירה ביתית. קצת מוזיקה ותאורה ויש לכם פאב משלכם בסלון, בלי לבחור נהג תורן.

מי רוצה רכב מתנה

מתנות וצעצועים הם תמיד שילוב מנצח אצל גברים ובמיוחד גברים מבוגרים. מגוון הרכבים על שלט, רחפנים בגדלים שונים, מכוניות שמטפסות על קירות ומה לא יכולים להטריף ולשמח כל גבר שהוא ילד בנשמתו. לפעמים, אם לא ברור לכם מה אפשר לעשות עם המתנה, אל דאגה בעל המתנה כבר ימצא מה לה שימוש.

ישנו באמת מגוון כמעט אין סופי של גימיקים, גאדגטים ומתנות מקוריות שניתן למצוא ולהתאים לגברים. הכי חשוב לדעת להתאים לכל גבר את מה שמתאים לו. אולי אנחנו אוהבים לעשות הכללות, אבל בסופו של דבר, מתנה היא לעולם דבר אישי.

לרכישת מתנות נוספות לגבר לחצו כאן

עדכונים אחרונים 2018-03-06 21:17:44
נקרא 601 פעמים
פורסם ב מאמרים