Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

משקפות

גאדג'ט-ליין מתמחה במשקפות מכל הסוגים. מגוון רחב של משקפות, משקפות לתצפיות ,משקפות שדה. משקפות עם זום , משקפות בגדלים שונים ,משקפות לילדים ומבוגרים , משקפת לחובבים ומשקפת למקצוענים.
אוהבים לצפות בנופים מרהיבים? סקרנים לגבי נקודות המרוחקות ממכם עשרות ומאות מטרים ?
רוצים לראות יותר? רוצים לדעת איך הם נראים מקרוב?
המשקפות שלנו מיוצרות ע"י מותגים והחברות המובילות בשוק!

כל המשקפות משקפת ראיית לילה משקפת לילדים משקפת חד עינית | משקפת עם זום משקפת מקצועית

רואים רחוק - רואים קרוב, עם המשקפות המתקדמות באתר גאדג'ט-ליין

משקפת היא אמצעי תצפית המסייע בתצפית מרחוק. משקפת מאפשרת לך לראות דברים רחוקים כאשר הם נראים גדולים וקרובים יותר בהשוואה לצפייה בהם בצורה רגילה ללא משקפת. המילה "משקפת" חודשה על ידי אליעזר בן-יהודה ב-1896 כנגזרת של המילה משקפיים. משקפת היא למעשה מכשיר אופטי המאפשר למתבונן לראות תמונה מוגדלת של האובייקט עליו מתבוננים. הן יכולות לשמש למטרות רבות ושונות, כולל צפייה בציפורים, ספורט, תיאטרון ואופרה.

בחרו את המשקפת המתאימה לכם או כמתנה ליקרים לכם:

הצג כ- גריד (רשת) רשימה
הגדר מיון בסדר עולה
לכל עמוד

37 פריטים

כיום ישנם סוגים רבים ושונים של משקפות בשוק ויכול להיות קשה לדעת איזו מהן מתאימה לך ביותר. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להחליט למה אתה רוצה להשתמש במשקפת שלך. אם אתה תצפה בציפורים אז אולי תרצה דגם עם שדה ראייה רחב כך שתוכל לראות יותר בבת אחת. אם אתה יוצא לחופשה אז טוב דווקא להתמקד באזור מצומצם יותר ולהרוויח רמת הגדלה גבוהה יותר.

מכשירים אלו משמשים לציד, צפרות וסוגים אחרים של פעילויות חוץ ולכן אין זה פלא כי משקפות משמשות לעתים קרובות אנשי צבא, ציידים וצפרים.
משקפת היא רק אחד מסוגי ממכשירי ההגדלה האופטיים שאתה יכול לקנות. למשקפת יש יתרונות רבים על פני טלסקופים מכיוון שניתן להחזיק אותה ביד אחת והיא לא זקוקה לחצובה או לתמיכה אחרת כדי להישאר יציבה.

אם אתם מחפשים משקפת, יש כמה דברים שכדאי לזכור לפני ביצוע הרכישה. כאמור, הדבר החשוב ביותר הוא לברר איזה סוג של משקפת אתה רוצה - האם אתה רוצה אותה לצורך צפרות או לציד? תצטרך גם להחליט על עוצמת ההגדלה המתאימה ביותר לצרכים שלך ואז להחליט לגבי קוטר העדשה.
חשוב לוודא שלעדשות במשקפת שלכם יש ציפוי המונע איבוד אור כך שרוב האור מגיע אל העין ולא הולך לאיבוד בדרך. משקפת משתמשת בעדשות כדי לגרום לאובייקט להיראות גדול יותר וקרוב יותר לצופה. ניתן לייצר עדשות אלו בדרכים שונות.

מחירי משקפות
טווח המחירים רחב כשם שסוגי ורמות הייצור של המשקפות רחבים. למשל באתר שלנו תמצאו משקפות במחירים החל מ 85 ₪ למשקפת צעצוע פשוטה (לילדים) ועד למשקפות ראיית לילה מקצועיות ומשוכללות במחירים הנעים בין 3-4.5 אלף ₪ למשקפת.
טיפ: אם העלות היא בעיה, שקול להשיג משקפות העשויות מפלסטיק במקום משקפות ממתכת.
משקפות זמינות בצורות וגדלים רבים. שני הסוגים הנפוצים ביותר הם משקפת מנסרת הגג ומשקפת מנסרת פורו. למשקפת מנסרת פורו יש שדה ראייה רחב יותר ואיכות תמונה טובה (ובהירה) יותר אך יש להן עומק ראייה קטן יותר, מה שהופך אותן לפחות מתאימות לצפייה בעצמים קרובים מאוד. משקפת מנסרת הגג מציעה עומק ראייה גדול יותר, מה שהופך אותן למתאים יותר ליישומים אלה.

בחירת משקפת - איך בוחרים משקפת?
בחירת משקפת המתאימה לך ביותר להיות מסובכת. יש כל כך הרבה אפשרויות לבחירה וקשה לדעת איזה סוג משקפת יתאים לך ביותר.
הצעד הראשון הוא בחירת סוג משקפת בהתאם למרחק האובייקטים הנצפים. אם למשל אתה מעוניין לתצפת על ציפורים רחוקות בחר במשקפת בעלת מנסרת פורו. לעומת זאת אם מטרתך היא לתצפת על המתרחש על גבי במת האופרה בחר במשקפת בעלת מנסרת הגג.
השלב השני הוא החלטה על תקציב. זה יעזור לצמצם את המבחר ויאפשר לך למצוא משהו שמתאים לטווח המחירים שלך. אם יש לך תקציב גבוה, אז יש עוד אפשרויות זמינות עבורך כמו משקפות עמידות במיוחד ובעלות ציפויים יקרים יותר על-גבי העדשות. אם התקציב שלך נמוך יותר, אז עדיין יש הרבה משקפות שתוכל להשיג מבלי להוציא הרבה כסף.