Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מגאפונים

מגאפונים ממיטב היצרנים והמותגים

מגפון הוא רמקול שמגביר את הקול שלך כשאתה מדבר, כך שיוכל לשמוע אותו טוב יותר על ידי אנשים שנמצאים רחוק ממך. מגפונים משמשים אנשים רבים, כולל פוליטיקאים ושוטרים, כדי להשמיע את קולם בצורה חזקה וברורה יותר. מגפונים הם כלי חיוני לכל דובר ציבור. הם עוזרים להגביר את קולו של הדובר ועוזרים להעביר את המסר לקהל גדול.
מגפונים מגיעים בצורות ובגדלים שונים, תלוי למה הם משמשים. לדוגמה, יש סוג של מגפון הנקרא 'בול הורן' המשמש בעיקר לדיבור בציבור או לכריזה עבור קבוצות גדולות של אנשים.

בחרו את המגאפון המתאים לכם או כמתנה ליקרים לכם:

הצג כ- גריד (רשת) רשימה
הגדר מיון בסדר עולה
לכל עמוד

9 פריטים

מאמר זה יספק מידע על המגפונים הטובים ביותר הקיימים בשוק. אנו גם נדון בכמה מהגורמים שכדאי לקחת בחשבון לפני רכישת מגפון חדש

בחירת המגפון המתאים היא משימה לא פשוטה. ישנם סוגים רבים ושונים של מגפונים ולכולם יש יתרונות וחסרונות משלהם. במאמר זה, נדון בסוגים השונים של מגפונים, בתכונותיהם וכיצד ניתן להשתמש בהם.
בגאדג'ט-ליין תמצאו את המגאפון הרצוי לכם - בוודאות! אנו מזמינים אתכם לבחור את המגפון המתאים שיבצע עבורכם את העבודה בשטח.

למה המגפון מיועד
השימוש העיקרי במגפון הוא להעברת מסרים מבהירות על פני שטח גדול. זה יכול להיות בעת הפגנה, מקרי חירום, אירועי ספורט, נאומים פוליטיים, פינוי ו/או ניתוב קהל בכיוון מסוים, ושימושים נוספים. חשוב להבין שמגפון אינו מיועד להדרכה. הדרכה קולית צריכה להיעשות עם חגורת הגברה. חגורת ההגברה נשמעת נעימה יותר, והיא נוחה הרבה יותר לשימוש לפרקי זמן ממושכים. היא גם נטענת ומיועדת לשימוש אינטנסיבי בדיבור. החיסרון של חגורת הגברה הוא בטווח המצומצם יחסית שלה לעומת מגאפון.

כיצד לבחור מגאפון: אילו תכונות יש לקחת בחשבון בעת ​​הקנייה
מגפונים מגיעים בצורות וגדלים רבים, אבל כולם משרתים את אותה מטרה - להגביר את הקול שלך. יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת מגפון. הדבר הראשון הוא גודל המגפון, אשר יהיה תלוי בגודל השטח שאתה צריך לכסות. הדבר השני הוא איכות הצליל של המגפון, שיכולה להיות או כיוונית או לא כיוונית.

עוצמת ההגברה - הפרמטר החשוב ביותר של המגאפון הוא עוצמת ההגברה שלו. ככל שההגברה של המגפון גדולה יותר, מרחק השימוש האפקטיבי גדול יותר. זכור כי בעת שימוש במגאפון עשויים להיות רעשי רקע. מגפון חזק יישמע בתנאים רגועים לאורך מאות מטרים ואפילו כקילומטר. מצד שני, כאשר יש קבוצות גדולות של אנשים, רעש אוטובוסים או צפירות בשעת חירום, נוצרים רעשי רקע. במצבים כאלה, המגפון יישמע למרחקים קצרים בהרבה.

איכות הסאונד - הפרמטר השני הכי חשוב של המגאפון הוא איכות הצליל שלו, אבל זה תמיד יבוא בעדיפות שנייה, כי בלאו הכי אין מגאפון עם איכות סאונד מושלמת. מה שכן, כדאי לשים לב לאופן פיזור הסאונד. יש מגפונים בעלי סאונד כיווני (המשוגר בעוצמה לכיוון אחד) ויש כאלו עם פיזור רחב של הסאונד.

גודל המגאפון - יש הרבה מגפונים בגדלים שונים. מגפונים קטנים יהיו קלים ונוחים יותר לשימוש, אבל למגפונים הגדולים יש יותר עוצמה. אם אתה צריך מגפון בדחיפות, קנה מגפון חזק. נוחות השימוש במקרה כזה היא שולית. ולרוב השימושים עוצמת ההגברה היא הרבה יותר קריטית.

סוג הסוללות - רוב המגפונים מופעלים על ידי סוללות C או D גדולות, אבל יש גם כאלו המופעלים על ידי סוללות אצבע AA. כל שלושת הגדלים מספקים את אותו מתח, אך ככל שהסוללה גדולה יותר כך זמן העבודה ממושך יותר. מכאן שגודל הסוללה אינו משפיע על עוצמת ההגברה וניתן למצוא מגאפונים בעלי עוצמה גבוהה הפועלים על סוללות AA. מגאפונים אלו יהיו קלים יותר, זולים יותר לשימוש וכדאי לשקול לקנות אותם כל עוד העוצמה וזמן העבודה מתאים לצורך שלך.

נשיאה - רוב המגאפונים מגיעים עם רצועת כתף ו/או רצועת יד. רצועת כתף היא יתרון, במיוחד כאשר סוחבים מגפון כבד.

מיקרופון - המיקרופון יהיה מחובר למגפון עצמו שיהיה זה מיקרופון נשלף. מיקרופון מובנה במגפון מחייב את המשתמש להרים את המגפון אל פיו כדי לדבר. גם במקרה זה השימוש יהיה נוח כל עוד המגפון קל. מומלץ לקנות מגפון עם מיקרופון נתיק במיוחד למגפונים גדולים ואז ניתן יהיה לבחור ולשנות את מיקום המיקרופון.
הפעלה - ניתן להפעיל את המגפון באמצעות מתג או כפתור PTT (Push to talk), כפתור PTT נוח יותר לשימוש וחוסך בסוללות, כי המגאפון מופעל רק כשאתה מדבר. לעומת זאת, מגפיים עם מתג הפעלה פועלים ברציפות עד לכיבוי המכשיר.

אופן הטיפול במגאפון
אם השימוש במגפון הוא נדיר, יש לבדוק אותו מעת לעת. אין להשאיר את הסוללות בתוך המגפון, הסוללות עלולות לדלוף, והחומצה המופרשת מהסוללות תגרום לנזק בלתי הפיך למגפון. בדקו את תאריך תוקף הסוללות, ייתכן מאוד שסוללות ישנות לא יחזיקו מעמד הרבה זמן.

סוגי מגפונים ופונקציות מתקדמות
בנוסף למגפונים הקלאסיים, לאחרונה הגיעו מגפונים עם זיכרון USB המאפשרים לנגן קבצי אודיו. מגפון עם מקלט בלוטות', המאפשר לנגן מוזיקה ישירות מהנייד. ומגפונים עם פונקציה של הקלטה והשמעת סאונד כך שלא תצטרכו לחזור על עצמכם שוב ושוב.