מאמרים אחרונים

חנות גלובוסים

במאה השנייה לפני הספירה המציא גיאוגרף ביוון העתיקה אביזר חדשני לזמנו, אשר נועד להציג למתבונן את פני כדור הארץ (גם אם בדיעבד בצורה לא מדויקת במיוחד)- גלובוס

קרא עוד...

Dec 18 ,2017 פורסם ב מאמרים נקרא 25 פעמים 0 תגובה

גאדג'טים

שנת 2017, הביאה עמה שלל חידושים בתחומים שונים. גם בתחום גאדג'טים ישנה התחדשות מהותית. אם עד כה לא הפסקתם  להתפעל מהמקוריות, הפונקציונליות והאיכות של הגאדג'טים שהכרתם, הרי שבשנת 2017 נוספו עוד כמה וכמה גאדג'טים מפתיעים ומקוריים שוודאי יגרמו לכם לתהות איך לא חשבו עליהם עד כה. 

קרא עוד...

Aug 11 ,2017 פורסם ב מאמרים נקרא 56 פעמים 0 תגובה

טיפים לבחירת רחפן

הפיכתם של רחפנים למוצר צריכה פופולרי ונגיש היא ללא ספר אחד התופעות היותר מסקרנות ומפתיעות של עולם התעופה של הזמן האחרון. ההתפתחות המהירה בתחום הביאו, תוך שנים ספורות בלבד, יכולות שהיו זמינות עד אז רק למדינות וצבאות, עד לידיהם המיומנות יותר או פחות של ילדים קטנים והוריהם.

קרא עוד...

Jul 11 ,2017 פורסם ב מאמרים נקרא 45 פעמים 0 תגובה

מתנה מקורית - לוח שחמט מהודר

יותר מאלף שנים לאחר שהתגבש בצורתו הסופית, משחק השחמט עדיין נחשב למלך הבלתי מעורער של משחקי הלוח, כזה המזוהה בכל רחבי העולם כמשחק המוביל הבוחן ומפתח חשיבה, יצירתיות ואינטליגנציה. 

קרא עוד...

Jul 11 ,2017 פורסם ב מאמרים נקרא 38 פעמים 0 תגובה

מתנה מקורית - שעון מעורר לבית

התעוררות יזומה בשעות הבוקר והפרידה מחיקה החמים של המיטה, היא ללא ספק אחת המשימות היותר מאתגרות בחייו של האדם המודרני. אדם מתפקד בחברה כך מסתבר, יכול רק לעתים רחוקות להתמסר למנהג היקיצה הטבעית.

קרא עוד...

Jul 11 ,2017 פורסם ב מאמרים נקרא 28 פעמים 0 תגובה

מתנות ליום הולדת 30 לגבר

בחירת מתנה ליום הולדת עבור ילדים היא משימה פשוטה יחסית, שכן אחרי הכל הרצונות שלנו כילדים הם במרבית המקרים פשוטים למדי וניתן לספקם על ידי צעצוע פופולרי, משחק חדש או אפילו בובת דוב פרוותית, העיקר שיהיו עטופים באריזת מתנה וקישוט סרט. 

קרא עוד...

Jul 11 ,2017 פורסם ב מאמרים נקרא 43 פעמים 0 תגובה

קניית מתנות באינטרנט

מספרם ההולך וגובר של ישראלים המבצעים רכישות מוצרים באינטרנט מרמז כי כיום כמעט ואין צורך יותר להסביר ולבאר אילו יתרונות ברורים יש לקניות באינטרנט על פני שיטוט רגלי בחנויות בקניון.

קרא עוד...

Jan 11 ,2017 פורסם ב מאמרים נקרא 41 פעמים 0 תגובה

מתנות לגבר שיש לו הכל

איך קונים מתנות לגבר שיש לו הכל? לחבר הכי טוב שלכם יש בקרוב יום הולדת ואתם קצת אובדי עצות - איך תמצאו מתנות לגבר שיש לו הכל? ככל שאתם מנסים לחשוב על זה, אתם מרגישים, שאין סיכוי שאתם מוצאים מתנות לגבר הזה.

קרא עוד...

Jul 23 ,2017 פורסם ב מאמרים נקרא 804 פעמים 0 תגובה

גאדג'טים מעולמו של חוקר

תמיד חלמת להיות 'שרלוק הולמס' מודרני שיודע מה מתרחש בכל מקום ומקום, מבלי להפעיל מאמץ מיותר? היום החלום הזה כבר לא כל כך רחוק. תמורת סכום נמוך יחסית, אתה יכול להרכיב לך מערך טכנולוגי שלם שיאפשר לך להיות חוקר פרטי בזעיר אנפין.

קרא עוד...

Jul 23 ,2017 פורסם ב מאמרים נקרא 200 פעמים 0 תגובה

מחפשים רעיון למתנות מיוחדות?

כל אחד מאיתנו היה רוצה להעניק מתנות מקוריות, לא משנה למי - עבור החבר, החברה, בני זוג, הורים, ילדים, ומי לא בעצם? מי מאיתנו לא היה שמח להעניק מתנות מקוריות ויותר מזה -  כמובן שלקבל אחת בעצמו.

קרא עוד...

Jul 23 ,2017 פורסם ב מאמרים נקרא 184 פעמים 0 תגובה

מה נמצא בתוך חנות גאדג'טים?

המחשבה של רובנו על חנות גאדג'טים מעלה לנו לראש קונוטציות סתמיות למדי - כל מיני מחזיקי ניירות ולייזרים ועטים סולאריים, אבל האמת היא שכיום מי שמחפש גאדג'ט טוב ומקורי יכול למצוא לעצמו מתנה מיוחדת ומקורית,

קרא עוד...

Jul 23 ,2017 פורסם ב מאמרים נקרא 160 פעמים 0 תגובה

איך לבחור מתנה לגבר

אין אחד שלא אוהב לקבל מתנות, אבל אף אחד לא אוהב לקבל "סתם" מתנה, אלא אנחנו רוצים שלמתנה שלנו יהיה ערך מוסף. מהו הערך המוסף שאנחנו מחפשים במתנה? תלוי במקבל המתנה וגם ביחס שבינו לבין מי שמעניק את המתנה

קרא עוד...

Jul 23 ,2017 פורסם ב מאמרים נקרא 186 פעמים 0 תגובה

אמא, תלדי לי! – על אמהות טריות והמתנות שהן רוצות

עוד לפני שהוא ילמד לשנן "אמא, תקני לי!" – עכשיו תורה של היולדת לקבל מתנות.
הרגע בו אחרי כל כך הרבה זמן אשה הופכת להיות אמא, הוא בין הרגעים המרגשים ביותר בחיים
ברגע האחרון לפני היציאה לבית החולים/ לבית המשפחה המאושרת אתם נזכרים שלא קניתם מתנה.

קרא עוד...

Jul 23 ,2017 פורסם ב מאמרים נקרא 130 פעמים 0 תגובה

איך לבחור מתנה: המדריך המלא

אשר חושבים על מתנות, הקונוטציה הראשונה שעולה, על פי רוב, היא דבר חגיגי, יפה ומפנק. אבל, כאשר מדובר בקניית מתנה, במקרים רבים, העניין הופך להיות הרבה פחות נוצץ ולעיתים מלחיץ, מעצבן ואפילו מעיק.

קרא עוד...

Jul 23 ,2017 פורסם ב מאמרים נקרא 347 פעמים 0 תגובה

מתנות לעובדים – פעולות חדשניות בחברה

בעלי עסקים, מנהלי חברות ומנהלי כוח אדם מוצאים את עצמם אוחזים באותה שאלה לקראת כל יולי: מה נעניק לעובדים לקראת השנה החדשה? המאמר הבא מפרט את העקרונות החשובים בבחירת מתנה לעובדים ואת הדרכים האופטימליות לבחירת מתנות.

קרא עוד...

Jul 23 ,2017 פורסם ב מאמרים נקרא 135 פעמים 0 תגובה

1 to 15 of 19 Item(s)

דף:
  1. 1
  2. 2